Na co zwrócić uwagę przy zakupie karniszy?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie karniszy?

Niektóre style karniszy zdecydowanie lepiej sprawdzają się w niektórych pomieszczeniach. Na przykład, ponieważ łazienki i kuchnie tradycyjnie mają mniejsze okna, będziesz chciał zainstalować falbany w tego rodzaju przestrzeniach. Trzymaj się regulowanych karniszy wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego, ponieważ pomieszczenia te mają tendencję do uzyskiwania większej wilgotności. Możesz łatwo stworzyć separację w każdym pomieszczeniu za pomocą pary zasłon zawieszonych na karniszu wahadłowym. Niezależnie od tego, czy chcesz oddzielić otwartą szafę od reszty sypialni, czy po prostu chcesz podzielić duży salon dla atrakcyjności wizualnej, ten wyjątkowy karnisz załatwi sprawę.

Kupując karnisz - O tym warto pamiętać!

Możesz użyć koloru i wykończenia karniszy, aby dodać wymiar do zasłon. Na przykład, jeśli masz parę lnianych zasłon w chłodnym odcieniu, połączenie ich z eleganckim, żeliwnym karniszem jest jednym ze sposobów, aby Twoja aranżacja pop. Pomyśl o karniszu jak o wisience na torcie starannie zmontowanego wyświetlacza okiennego. Jeśli chcesz dodać głębi swojemu pomieszczeniu, wybierz ciemny karnisz w metalicznym wykończeniu, aby zakończyć leczenie okna. Lub, jeśli masz piękny zestaw przewiewnych bawełnianych zasłon, wypróbuj lekki, drewniany karnisz, aby uzyskać spójny wygląd. Zawsze lepiej jest iść nieco dłużej niż nieco krócej, wybierając średnicę karniszy.

Zapobiega to przedostawaniu się światła po bokach zasłon, gdy są zaciągnięte. Jednak łącznik prętowy może łączyć wiele prętów, aby dodać cale. Nie zapomnij o średnicy - pręt (pręty) powinien mieć co najmniej cal grubości, aby utrzymać ciężar zasłon. Twój dom jest pełen pięknych akcentów, które składają się na Twój osobisty i wyselekcjonowany styl wnętrza. Wierzcie lub nie, ale zasłony mogą wiele dodać do wyjątkowego ogólnego wyglądu Twojego domu. Pręty dekoracyjne występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. Wypróbuj drewniane karnisze z ozdobnymi zwieńczeniami na końcu lub wybierz podwójne karnisze z eleganckimi spiralami. Możesz nawet kupić dekoracyjne karnisze z rzeźbionymi liśćmi lub kwiatami, aby uzyskać bardziej kapryśny klimat. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl