Koszyk

Koszty dostawy

Sposoby dostawy


Zamówienie powyżej 150 zł - Przesyłka Gratis Orlen Paczką


1. Przesyłka kurierska - Poczta Polska lub DPD

Kurierzy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Zazwyczaj kurier dostarczy zamówione zakupy w ciągu 1 dnia roboczego od momentu nadania paczki. Metoda jest dostępna dla wszystkich produktów. Niezależnie od wagi koszt wysyłki jest jeden.

2. Wysyłka do Paczkomatu InPost

Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki i będzie czekać na odbiór przez 48 godzin od dostarczenia. Jeśli o niej zapomnisz zostanie zwrócona do sklepu. O zmianach lokalizacji paczki i danych niezbędnych do odbioru będziesz informowany mailowo,SMSowo lub aplikację przez firmę InPost.
UWAGA: Metoda jest niedostępna dla produktów o wadze powyżej 20 kg lub o dużych gabarytach.

3. Wysyłka do punktu odbioru Poczty Polskiej lub automatu odbiorczego Poczty Polskiej
 
Kurierzy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00
Możliwość odebrania przesyłki bezpośrednio w punkcie odbioru Poczty Polskiej lub automacie paczkowym. Przesyłki można odbierać w godzinach pracy poszczególnych oddziałów. Niezależnie od wagi koszt wysyłki jest jeden.
 
4. Orlen Paczka
 
Ponad 11000 punktów odbioru i nadań w całej Polsce. Sieć automatów paczkowych oraz stacji paliw ORLEN czynna 24/7. Atrakcyjna cena za dostęp do sieci nadań i odbiorów oraz automatów paczkowych. Bezpłatna aplikacja mobilna pozwala odbierać paczki szybko i bezdotykowo.Możliwość odbioru paczek w ciągu 3 dni oraz przedłużenia terminu o 1 dzień za pośrednictwem aplikacji mobilnej dla paczek znajdujących się w automatach. Dostawa zamówień z e-sklepów zazwyczaj w ciągu 1 dnia